Makijaż ślubny

Poznań makijaż ślubny

Dzień ślubu jest absolutnie wyjątkowy. Tego dnia wszystko musi być perfekcyjne, również makijaż. Nie tylko panna młoda, ale i pan młody mogą zdecydować się na pomoc wizażysty. Makijaż ślubny powinien być wykonany technikami gwarantującymi jego dobry wygląd o każdej porze dnia i nocy – zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym, powinien także dobrze się prezentować w obiektywie aparatu fotograficznego.

Makijaż panny młodej powinien być delikatny, ale przede wszystkim musi on odpowiadać pragnieniom samej panny młodej, która ma zapewne swoje wyobrażenia oraz gusta, co powinno znaleźć swoje odzwierciedlenie w ten szczególny dzień. Makijaż powinien wyglądać świeżo i być niezwykle trwały, a kolory mogą nawiązywać do użytych dodatków. Makijaż oczu powinien im dodawać należytego blasku, zapewniać spojrzenie, które będzie romantyczne i kuszące. Usta muszą być soczyste i świeże, lekko wilgotne, a róż umieszczony na policzkach nadawać odpowiedniego wrażenia dziewczęcości.

Osiągnięcie takich efektów to praca osoby zawodowo zajmującej się tego rodzaju wyzwaniami. Jeśli jednak przyjdzie nam samemu zająć się tym ważnym aspektem ślubu powinniśmy poradzić się w tej sprawie kogoś z pewnym doświadczeniem.

Pamiętajmy, że nawet najlepszy makijaż nie spełni swojego zadania, jeśli skóra nie zostanie wcześniej odpowiednio przygotowana. Należy usunąć martwe komórki naskórka – polecam peeling na dwa dni przed ślubem. Następnym krokiem jest odpowiednie nawilżenie – maseczki działają cuda;) Nie zapominajmy o ustach – jeśli są one spierzchnięte, również trzeba je nawilżać (w przeddzień ślubu polecam tradycyjną maseczkę z miodu).

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.